• Dištančné vyučovanie predmetu Hudobná náuka

• Vzhľadom k opatreniam Covid 19 bude vyučovanie predmetu Hudobná náuka prebiehať v týždni od 25. 10. 2021 dištančným spôsobom podľa rozvrhu až do odvolania.

V čase, v ktorom majú žiaci vyučovanie predmetu Hudobnej náuky, sa bude vyučovať hodina naživo, online.      U menších žiakov sa zo začiatku očakáva asistencia rodičov. Dĺžka prenosu však nebude v plnom rozsahu vyučovacej hodiny. V priemere by to mohlo trvať približne 40 minút.

Presne podľa rozvrhu sa pripojíte online podľa nižšie uvedených inštrukcií.

Je potrebné, aby mali žiaci pripravené pracovné zošity, notové zošity a písacie potreby.

Program, ktorý sa využíva na výučbu na diaľku sa volá ZOOM. Je však nutné, aby ste urobili zopár dôležitých krokov:

1. Najprv si stiahnete aplikáciu  ZOOM do telefónu, alebo notebooku. (ak už aplikáciu máte, vynechajte tento krok)

Tu je link pre stiahnutie aplikácie ZOOM:

2. V čase, keď bude začínať vyučovacia hodina, otvorte ZOOM  a stlačte tlačidlo JOIN the MEETING

3. Zadáte číslo  "online učebne":  428 077 6056

4. Zadáte passcode:  9NgaE6

5. Žiaci by sa  mali vidieť a počuť s učiteľom.

Ak by učiteľa nepočuli, tak je potrebné v aplikácii stlačiť tlačidlo CALL OVER

Ďakujem.

S pozdravom Mgr.Vladimír Kubovčík, vyučujúci predmetu Hudobná náuka