• MIKINY A TRIČKÁ S LOGOM ZUŠ

• ZUŠ v Spišskom Podhradí oznamuje všetkým žiakom, že v prípade záujmu si môžu zakúpiť mikiny, prípadne tričká s logom školy. Cena jednej mikiny so zipsom je 24 eur. (pôvodná cena bola 30 eur, príspevok ZRPŠ je 6 eur) Cena trička je 6 eur. (pôvodná cena bola 8,60 eur, príspevok ZRPŠ je 2,60 eur). Tričká a mikiny (pánske, dámske, detské) si možno zakúpiť, objednať v kancelárii u p. ekonómky číslo dverí 103 pracovné dni od 7:30 - 15:30 hod. Na fotografiách sú farebné varianty a dizajn. (mikina - tmavo modrá, tričká - čierne, biele)

• Plenárna schôdza Rodičovského združenia

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na

plenárnu schôdzu Rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční dňa 28. apríla /štvrtok/ 2022 o 16.30 hod. v budove ZUŠ Spišské Podhradie.

Po zasadnutí bude nasledovať individuálne rodičovské združenie v jednotlivých odboroch ZUŠ, kde sa môžete o štúdiu svojich detí informovať u triedneho učiteľa.

(V prípade záujmu o  individuálnu konzultáciu si overte prítomnosť triedneho učiteľa v daný deň.)

S pozdravom Vaša ZUŠ