• Plenárna schôdza rodičovského združenia

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárnu schôdzu rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční dňa 28. septembra/štvrtok/ 2023 o 15.30 hod. v budove ZUŠ Spišské Podhradie. Po nej budú nasledovať individuálne konzultácie v jednotlivých odboroch ZUŠ, kde sa môžete o štúdiu svojich detí informovať u triedneho učiteľa. Je potrebné si overiť prítomnosť pedagóga na pracovisku v daný deň.

Program zasadnutia:

1. Otvorenie.

2. Voľba pracovných orgánov.

3. Správa riaditeľa školy o činnosti školy za školský rok 2022/2023.

4. Správa o finančnom hospodárení RZ pri ZUŠ.

5. Požiadavky vedenia ZUŠ o použití finančných prostriedkov z financií RZ pri ZUŠ.

6. Rôzne.

7. Diskusia.

8. Uznesenie.

9. Záver.

• Začiatok školského roka 2023 - 2024

• Milí žiaci, rodičia!

Začiatok školského roka bude prebiehať formou individuálnych stretnutí s triednymi učiteľmi, na ktorých si dohodnete svoj rozvrh hodín. Prítomnosť jednotlivých učiteľov v škole nájdete v tabuľke nižšie.

Tešíme sa na Vás! 🎼🎹🥁🎷🪗🎸🎻🩰🎨